پلن الماس

در پلن الماس ما یک بازار آماده را در اختیار شما قرار می‌دهیم.  با مدیریت شما بر این بازار شما به یکی از قطبهای تعیین کننده بازار هدف تبدیل خواهید شد و به زودی خواهید توانست سهم قابل توجهی  از درآمد این بازار را در اختیار بگیرید.
یکی از محصولات(بازارهایی) که اکنون قابل واگذاری است یک "کانال مدرن پروموشن و فروش کالاهای سوپرمارکتی" تحت عنوان "هایپربوک" است.
برای مطالعه طرح توجیه اقتصادی "هایپربوک" شما باید یکی از سهامداران  فیشاپینگ باشید.
جهت خرید حداقل یک سهم اینجا کلیک کنید.
جهت مطالعه بیشتر در مورد سهام فیشاپینگ اینجا کلیک کنید.

هایپربوک چیست؟

alldevices.jpg

در سیستم جاری توزیع  کالاهای تند مصرف (FMCG) ضعفهای اساسی به چشم میخورد که نیاز به اقدام جدی در تولید راه حل مناسب را می‌طلبد. اگر نظام توزيع، خود را با تولید و واردات هماهنگ نسازد، فاصله و عدم تعادل موجود، دسترسی همگان به همه چیز را مخدوش ساخته و علاوه بر سلامت جامعه صنعت و اقتصاد کشور را متضرر خواهد کرد. به‌علاوه اکنون طرح اقتصاد مقاومتی تلاش همگان در صرفه‌جویی و مدیریت هزینه‌ها را طلب میکند و  اتصال به بازارهای جهانی نیاز به کارآمدی سیستمهای ملی و داخلی را برای رقابت با شرکتهای خارجی و ایجاد یک بازار پررونق و متقارن را مضاعف نموده است.  

"هایپربوک" در سالیان اخیر با سرمایه‌گذاری در تحقیق و تولید یک «کانال مدرن فروش و پخش مویرگی» راههای برون‌رفت از چالشهای موجود در صنعت پخش که منجر به زیان‌دهی قریب به اتفاق شرکتهای پخش شده را در قالب سامانه "هایپربوک" ارائه نموده و آمادگی خود را  برای جذب شرکتهای پخش و حامیان مالی، جهت مشارکت در اجرای این طرح بزرگ ملی اعلام می‌دارد
هایپربوک برای فروش بزرگ
دانلود اپلیکیشن

سه گام نجات بخش هایپربوک

اکنون، با وجود هایپربوک و بدون نیاز به پذیرش ریسک یا تغییر عمده در شرکتهای تولید، پخش یا بازرگانی و نیز فروشگاهها زمینه‌ای برای شرکتهای FMCG فراهم شده که با 3 گام اساسی از بن بستهای پخش و توزیع مویرگی خارج ‌شوند:

1- قفسه کالا را به درون خانه مشتری ببرید.

2- کالا را درب منزل تحویل مشتری دهید.

3-سفارشات کالا را مستقیما از فروشگاهها دریافت کنید.